Produse noi

Magazinele noastre

Magazinele noastre

Bucuresti, Dimitrie Cantemir Nr. 25, Sc A, Parter, Vis a vis de Dristor Doner Kebap Tineretului, Tel 0731.081420, E-mail - lucian.miholcea@yahoo.com

Chei seif
Firma Gravura laser si chei srl confectioneaza chei seif si ofera solutii optime pentru deschiderea si repararea diverselor sisteme de securitate. Deblocarile se efectueaza cu risc minim de distrugere, garantand recuperarea seifurilor in proportie de 90%, echipa noastra fiind axata pe deschiderea sistemelor fara a le distruge. Se asigura confi...
Firma Gravura laser si chei srl confectioneaza chei seif si ofera solutii optime pentru deschiderea si repararea diverselor sisteme de securitate. Deblocarile se efectueaza cu risc minim de distrugere, garantand recuperarea seifurilor in proportie de 90%, echipa noastra fiind axata pe deschiderea sistemelor fara a le distruge. Se asigura confidentialitate 100%, toate informatiile obtinute in urma operatiunii raman secrete . Toate deschiderile sunt efectuate numai cu conditia ca solicitantul sa faca dovada detinerii legale a sistemului respectiv.
Detalii

Chei seif There is 1 product.

Showing 1 - 1 of 1 item
  • 33,87 lei

    Cheie cu aripa dubla telescopica pentru seif sau casete de bani de calitate superioara   Producatori de renume international SILCA sau JMA

Showing 1 - 1 of 1 item